custom-banner

Full-Stack Developer (Ref. č.: 1-16-37017/PF)

30.09.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 3200 EUR
3200 - 4200 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:

- aktívne podieľanie sa na návrhu, dizajne a architektúre aplikácií
- vývoj nových aplikácií
- úzka spolupráca s dátovými analytikmi, business analytikmi a DevOps tímom
- definovanie a následné zlepšenie osvedčených postupov pre vytváranie, testovanie a nasadzovanie aplikácií
-Neustále zlepšovanie a údržba existujúcich aplikácií

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:

- flexibilná pracovná doba od 6:00 do 22:00
- home office
- 5 dní voľna navyše
- 6 sick days
- príspevok na MHD
- Multisport karta
- príspevok na zdravotnú starostlivosť

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky:
- 2,5 a viac rokov skúseností s full-stack webovým vývojom, najlepšie React/Angular, TypeScript, Node.js
- prehľad vo verejných cloudoch (napr. Azure, AWS)
- skúsenosti s kontajnerovými technológia Docker/Kubernetes
- skúsenosti s relačnými databázami Oracle/PostgreSQL,
- skúsenosti s úložiskom NoSQL & Elastic, PySpark sú výhodou
- znalosť angličtiny na pokročilej úrovni B2 (znalosť nemčiny je výhodou)