Fyzioterapeut- SVLZ fyziatria-PLK ProCare Trnavské mýto

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Masér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* vykonávanie odbornej a špecializovanej pracovnej činnosti v rozsahu získaného vzdelania v ambulancii fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacienta * samostatné alebo pod dohľadom realizované výkony zodpovedajúce dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

971 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Flexibilita Tímovosť Zodpovednosť Empatická komunikácia

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie