Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme operátorov výroby! Práca pre mužov aj ženy. Mzda až 1000€ !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Čadca

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame prácu v strojárenskom priemysle. Denná a nočná.
Obsluha strojov, mostových žeriavov, zariadení na linke, kontrola výrobkov, odoberanie výrobkov.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda od 3,82€/hodinu + poobedné a nočné príplatky + pohyblivá zložka

Benefity a ďalšie výhody

príplatok za nočnú (od 22:00 do 6:00) 1,79€/hodinu
príplatok za nadčas  35%
príplatok za sviatok 100%
príplatok za nedelu 3,58€/ hodinu
príplatok za sobotu 1,79€/ hodinu
príplatok za školenie 1€/ hodinu
pohyblivá zložka mzdy - dochádzkový bonus až 47€
                                 - pohyblivá zložka mzdy až 78€
                                 - osobné ohodnotenie až 78€

príspevok na DDS
13. plat
možnosť získať špeciálny bonus

zabezpečená teplá strava na obed a večeru v závodnej jedálni

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Výučný list
Skúsenosť s oblsuhou mostových žeriavov výhodou, ale nie je podmienkou
Dobrý zdravotný stav
Flexibilnosť
Spoľahlivosť
Zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie