WOK Kuchár do trendy PanÁzijského bistra

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Petržalka
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 - 1500 EUR
    finančné ohodnotenie bude dohodnuté osobnom pohovore podľa schopností, skúseností, pracovného nasadenia uchádzača (od 6 €/hod. )
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 20.9.2021

Do nášho TOP kolektívu v bistre White Rabbit hľadáme kolegu/kolegyňu na post KUCHÁR.
Predošlé skúsenosti s ázijskou kuchyňou sú určite vítané, ale nie nevyhnutné - všetko samozrejme naučíme a zaškolíme :)

Náplň práce - hlavnou činnosťou je príprava jedál na sekcii WOK a to:
- príprava surovín
- príprava teplých a studených "miskových" jedál ako sú nudle, bowl, naše polievky
- tímová spolupráca so sushi majstrom
- práca aj počas pandémie a obmedzenia gastro prevádzok

Kuchyňa pracuje na systéme krátky/dlhý týždeň a finančné ohodnotenie bude dohodnuté osobnom pohovore podľa schopností, skúseností, pracovného nasadenia uchádzača (od 6 €/hod. ).

White Rabbit je moderné trendy bistro, kde ponúkame to najlepšie z ázijskej kuchyne našimi očami.
V bistre máme stabilný, mladý ale hlavne super kolektív a garantujeme prácu aj počas obmedzenia/zatvorenia gastro prevádzok počas pandémií.

Benefity a ďalšie výhody:

= stabilný kolektív
= pitný režim a strava zabezpečená
= zamestnanecká zľava

Všeobecne požadované znalosti:

Prax v kuchyni nutná.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno