custom-banner

Specialist in LCS Bulk Logistics (Ref. č.: 1-16-37026/PF)

30.09.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
1500 - 2600 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nadšeného C++/C# programátora sa otvára nová pracovná príležitosť, ktorá sa len tak neodmieta.

Názov: C++/C# programátor

Náplň práce:
- vývoj, implementácia a údržba aplikácie, ktorá je používaná na interné účely spoločnosti
- nasadenie aplikácie v spolupráci s Devops tímom
- skúmanie, diagnóza a prípadný troubleshooting vyskytujúcich sa bugov
- poskytovanie L2 a L3 support v prípane vyskytujúcich sa chýb
- participácia na rôznych zaujímavých projektoch
- on call pohotovosti raz za 5-6 týždňov, v prípade, že ste si však istý, že váš kód je bezchybný, pohotovosť by mala prebehnúť bez incidentov ;)

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:
- 13. fixný plat
- bonusový plat
- plne hradené stravné lístky aj počas dovolenky a štátnych sviatkov
- 3 sick days za rok
- voucher v hodnote 400 eur
- práca z domu – aktuálne, neskôr čiastočný home office

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky:
- pokročilé skúsenosti s programovaním v jazyku C++
- dobrá znalosť jazyka C# a súvisiacich .Net Frameworkov
- znalosť SQL databázy
- tímová spolupráca
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni B2/C1