Platební administrator / Billing process Specialist

21.10.2021 LECCI s.r.o.
Miesto práce: Práca z domu
Práca z domu, Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Account manager, Administratívny pracovník, E-commerce specialist, Fakturant, Finančný agent, Pokladník, Špecialista fakturácie a platieb
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zajímáte se o bankovnictví, zpracování plateb a čísla jsou vaším dobrým přítelem? A jste ochotni čelit novým výzvám?
Pak hledáme právě vás!

Jaké budou vaše hlavní povinnosti?
- Budete zpracovávat platby od a ke klientům
- Vaší odpovědností bude také bankovní smíření, kontrola a zpracování royvahy, vytváření bankovních výpisů a závěrečných zpráv
- Budete odpovědní za zpracování a nastavení informací
- Budete komunikovat - většinou s bankami a interními zaměstnanci
- Úkoly „ad hoc“

Koho hledáme?
- Vysokoškolské nebo středoškolské bez maturity nebo středoškolské s maturitou
- Předchozí zkušenosti na podobné nebo administrativní pozici jsou výhodou
- Dobré komunikační schopnosti, analytické a logické myšlení
- Flexibilní a odpovědná osoba
- Existence podnikatelského bankovního účtu a existence IČ (živnost nebo společnost) jsou za potřebí.

Výhody
- Nadprůměrné finanční hodnoceni
- Flexibilní pracovní doba, práce z pohodlí domova
- Workshopy, možnosti vzdělávání

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Patříme mezi přední společnost na českém i slovenském trhu, která dodává zařízení, výrobky a materiály, poskytuje služby a poradenství pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu. Tato společnost byla založena již v roce 1996, tehdy ještě pod názvem SPL Systém, s.r.o. Společnost začínala jako dovozce předních technologií pro osazování desek s plošnými spoji. Ihned po vzniku začala společnost importovat pájecí techniku, zařízení na zpracování kabelových svazků, výrobní materiály a další zboží. Postupem času se společnost etablovala na celém území ČR.

Oblasť pôsobenia:

Vnútrozemská osobná vodná doprava

Adresa:

LECCI s.r.o.
Zelená 2C/X3
Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Denisa Peniaková
Zelená 2C/X3, Banská Bystrica, 974 04, Slovenská republika