Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

MONTÁŽNY PRACOVNÍK/ČKA - 1000€/mesiac. Doprava priamo do práce je zabezpečená. Zálohy každý týždeň.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovná ponuka zahŕňa montáž svetlometov z jednotlivých dielov, obsluhu výrobných a montážnych liniek, zároveň aj vizuálnu kontrolu a balenie hotových svetlometov.
Práca je v stoji a v trojzmennej prevádzke. Pracovná ponuka zahŕňa komplexné zaučenie na požadovanú pozíciu.

Upresnenie platových podmienok

Základ mzdy 750€ + variabilná zložka mzdy 15% + príplatky za zmennosť

Benefity a ďalšie výhody

Prijatím na pracovné miesto získate stabilnú prácu, istoty a pravidelný príjem.

Medzi ďalšie výhody patria:

- príplatky za prácu v noci, v sobotu a v nedeľu alebo sviatky
- odmena 15%
- BEZPLATNÁ DOPRAVA zo smeru Partizánske/ príspevok na dopravu
- BEZPLATNÉ UBYTOVANIE
- STRAVA ZABEZPEČENÁ v závodnej jedálni (výber zo 4 jedál s doplatkom 0,69€)
- ZÁLOHY (možnosť pravidelných záloh každý týždeň)
- POMOC A PORADENSTVO s exekúciami, ÚPSVaR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- samostatnosť

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie