Špecialista predaja a podpory korporátnym zákazníkom

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme Špecialistu predaja a podpory korporátnym zákazníkom, ktorý bude prostredníctvom starostlivosti o kľúčových zákazníkov zabezpečovať:

• Dosiahnutie plánovaných výsledkov elektriny, plynu a služieb s tým súvisiacich za zverenú skupinu zákazníkov
• Sprostredkovať spracovanie energetického auditu pre uvedenú skupinu zákazníkov
• Získavať, analyzovať a spracovávať informácie o zákazníkoch, trhovom prostredí a konkurencii, hodnotiť rizikovosť
• Tvoriť stratégie na získanie a udržanie zákazníkov
• Plánovať predaj, tržby, marže za zákazníkov, spracovávať plán činnosti za zverených zákazníkov
• Získavať obchodných partnerov a budovať partnerské vzťahy
• Zúčastňovať sa tendrov, spracovávať tendrovú dokumentáciu, pripravovať cenové ponuky, prezentácie, cenové analýzy, zmluvy a s tým spojené plánovanie a vyhodnocovanie rizika, tržieb a marže
• Viesť obchodné rokovania o zmluvných podmienkach
• Aktualizovať zmeny zmluvných vzťahov a údajov a zabezpečovať podpisy zmlúv
• Analyzovať požiadavky zákazníkov a reklamácie, koordinovať riešenia s inými útvarmi a spoločnosťami, sledovať stav ich riešenia
• Sledovať a riešiť pohľadávky, kontrolovať a rozhodovať o príkazoch na prerušenie dodávky
• Administratívne zabezpečenie zmluvných podkladov – objednávky práce, rezervovaná kapacita, príprava a tlač individuálnych zmlúv
• Práca so systémom SAP – analýza a zadávanie údajov v SAP
• Zakladanie písomností, zmlúv a archivácia

Ponúkaný plat

1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1200 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 30 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

15.10.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je na úrovni od 1200 EUR brutto a bude závisieť od skúseností a konkrétnych odborných znalostí kandidáta.
K základnej mzde prináleží aj 30 % ročná výkonnostná odmena pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 15.10.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*MS Office - pokročilý
*SAP (CRM, ISU) - výhodou
*Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B