Vaša práca
je naším poslaním.

Zamestnáme zručných ŽIVNOSTNÍKOV. Mzda až 12,50 €/ hod. Pracovná pozícia zvárač.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovníkov do výroby oceľových nosníkov.
Obsadzujeme pozície :
obsluha presuvne (práca s mostovým žeriavom
- nutný preukaz viazača bremien a preukaz na obsluhu mostového žeriavu)
obsluha lakovne (lakovanie nosníkov striekacími pištoľami) obsluha plazmy (pálenie jednotlivých častí nosníka na páliacom a rezacom stroji plazma/messer)
obsluha otryskávacej kabíny (obsluhovanie otryskávacej kabíny, otryskávanie oceľovou drťou) – komletizácia jednotlivých dielov nosníka zváraním, potrebný preukaz zvárača ZM 1
obsluha kovacieho lisu a obsluha závitovačky

Upresnenie platových podmienok

nástupná mzda od 8€/h. do 12,50 €/h. ( finálna výška mzdy závisí od pracovnej pozície a skúsenosti kandidáta )

Benefity a ďalšie výhody

Práca na živnosť.
Možnosť získať výkonnostné odmeny.
Možnosť zabezpečenia ubytovania.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- samostatnosť

- logické myslenie

- flexibilita

- manuálna zručnosť

- fyzická zdatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie