Akvizítor/Account manažér pre e-mobilitu

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
+ zverený región

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadá sa akvizítor, ktorého úlohou bude:

• Aktívne vyhľadávanie a akvizícia potencionálnych B2B zákazníkov v oblasti budovania a prevádzky nabíjacích staníc pre elektromobily (priamy predaj produktov a služieb ZSE Drive)
• Spolupráca pri tvorbe stratégie predaja v pridelenom regióne a segmentoch (predajcovia aut, obchodne centra, developeri, hotely, mesta a obce a iné)
• Analyzovanie potrieb zákazníkov a vytváranie individuálnych riešení, vypracovávanie cenových ponúk, vyjednávanie zmluvných podmienok, zúčastňovanie sa na obchodných stretnutiach
• Riadene a dohlaď nad celým obchodným prípadom od akvizície, cenovej ponuky až po realizáciu, v súčinnosti s ostatnými oddeleniami spoločností
• Budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov so zákazníkmi
• Zodpovednosť za splnenie stanovených obchodných cieľov a finančných výsledkov
• Monitorovanie konkurenčných aktivít, situácie na trhu, zúčastňovanie sa na obchodných akciách spoločnosti (eventy, konferencie)
• Aktívna práca s CRM, reporting

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1400 EUR brutto v závislosti od skúsenosti uchádzača + 40 % variabilná zložka mzdy

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb
• Auto aj na súkromné účely

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

20.9.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Žiadosti zasielajte do: 20.09.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Viacročné skúsenosti v oblasti akvizície B2B zákazníkov podmienkou
*Skúsenosti s nasledovnými segmentami veľkou výhodou (developeri, predajcovia áut, mestá/obce)
*Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
*Orientácia na výsledky, schopnosť rýchlo identifikovať obchodné príležitosti
*Schopnosť nadväzovať nové vzťahy so zákazníkmi a tvoriť si vlastný network
*Ochota často cestovať
*Skúsenosti s aktívnym využívaním CRM (MS Dynamics, Salesforce, iné)
*Proaktívne správanie a Time management
*Afinita k elektro mobilite

Počet rokov praxe: 2

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B