Pizzamajster/pekár

16.10.2021 ROMANTIK FRATELLI, s.r.o.
Miesto práce: Ristorante Romantik, Lučenec
Okres Lučenec; Lučenec
Pozícia / odvetvie: Pizzér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1400 EUR
Termín nástupu do práce: od 15.10.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava cesta na pizzu, príprava surovín, výroba pizze formou najmodernejších technológií.

Benefity a ďalšie výhody:

Rovnošata, pracovná obuv, odmeňovanie formou odmien na základe obratu, možnosť poskytnutia ubytovania priamo v meste, v prípade dochádzania-čiastočná kompenzácia cestovných nákladov.

Uchádzač o pracovnú pozíciu absolvuje osobný pohovor vrátane skúšobného dňa priamo v prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vodičský preukaz: B

Profesionalita, čistota, odhodlanie, dochvílnosť, zmysel pre organizáciu a poriadok.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 13rokov v oblasti gastronómie a reštauračných služieb v dvoch prevádzkach.

Oblasť pôsobenia:

Služby pohostinstiev

Adresa:

ROMANTIK FRATELLI, s.r.o.
Ulica Samuela Mikovíniho 52/9
Lučenec - Opatová
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Romantik fratelli, s.r.o. Martin Bari
Ulica Samuela Mikovíniho 52/9, Lučenec - Opatová, 984 01, Slovenská republika
Tel: 0905 990 400