Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponuka jednoduchej práce na pozíciu operátora výroby, s možnosťou pracovať na 1 smenu!!!Ubytovanie a firemná doprava zdarma

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
» montáž svetiel z jednotlivých dielov
» obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
» vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 750€ + Variabilná zložka mzdy 15% + príplatok za nočnú zmenu + dovolenková a vianočná prémia

Benefity a ďalšie výhody

» stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami  » príjemné pracovné prostredie
» príplatok za nočnú zmenu » príplatok za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce » 15% variabilná odmena
» príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy » poskytnutie ubytovania ZDARMA
» stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
» možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

» chuť pracovať
» ​​flexibilita
» manuálna zručnosť
» dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie