Kuchár- Nemocnica Banská Štiavnica

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banská Štiavnica

Pozícia / odvetvie

Kuchár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Príprava jedál podľa vopred stanovených postupov a štandardov. - Zodpovednosť za kvalitu všetkých pripravovaných pokrmov. - Zodpovednosť za dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál. - Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.

Ponúkaný plat

739 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- Poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť v sieti ProCare pre Vás aj Vašich blízkych bez dlhých čakacích dôb. Letnú detskú krajinu plnú dobrodružstiev, darčeky pri príležitosti MDD, Mikuláša.. a mnoho ďalšieho. - Výrazné zľavy na divadelné predstavenia, na ročné predplatné všetkých titulov vydavateľstva News and Media Holding. - Podporujeme zdravý životný štýl- prispievame na multisport karty pre Vás a Vašich blízkych, organizujeme Mesiac zdravia, hradíme účasť na medzinárodných maratónoch, x body treningy a mnoho iného. - S vernostnou kartou Dr. Max, môžete nakupovať lieky za zvýhodnené ceny. - Každý rok odmeňujeme všetky sestry, lekárov, ozp pozície a taktiež každoročne vyhlasujeme víťazov Ligy výnimočných. - Poskytujeme granty pre lekárske aj nelekárske odbory, soft-skills workshopy a mnoho iného. - Aktívne pristupujeme k študentom medicíny a ošetrovateľstva- organizujeme Letný Camp, vyhlasujeme Medika roka, Florence roka, zriaďujeme Virtuálne Anatomické Učebne a mnoho ďalšieho.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Flexibilita Tímovosť Zodpovednosť dôslednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno