IT špecialista softvérovej podpory (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Sú počítače Vašou záľubou a zaujímate sa o oblasť IT? Radi testujete, či dáta a systémy fungujú a ako by sa dali procesy zjednodušiť?
Viac, ako skúsenosti v tejto oblasti, je pre nás dôležité Vaše zapálenie pre oblasť IT. Všetko potrebné Vás dokážeme zaučiť.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• riešite softvérovú podporu pre systémy a aplikácie z oblasti finančníctva a obchodu
• ošetrujete dáta, ktoré natekajú do online shopu
• ste 1. level podpory SAPu, v ktorom sa ošetrujú kmeňové dáta o výrobkoch (parametre, cena...)
• spravujete, testujete, implementujete novinky a kontrolné procesy v SAPe a iných systémoch
• robíte promo novinkám pre užívateľov balíka MS Office 365+ a pomáhate kolegom pri práci s nimi
• ponúkate inovatívne riešenia z oblasti IT
• pripravujete reporty, dashboardy a analýzy z rozličných dátových zdrojov
• ste súčasťou interných a medzinárodných pracovných skupín a projektov

Ponúkaný plat

1528 - 1798 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaná mzda je závislá od splnenia požiadaviek a znalostí nemeckého jazyka - 1798 €/mesačne. Pri nesplnení NJ - 1528 € + hradený jazykový kurz.

Benefity a ďalšie výhody

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• možnosť pracovať formou Home Office
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania a mnoho ďalšieho

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

• máte ukončené min. SŠ vzdelanie s maturitou
• ste zapálený pre prácu s PC a radi skúšate všetky novinky
• ovládate nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni (B1.2) a anglický jazyk aspoň na úrovni začiatočník (A2)
• balík MS Office 365+ ovládate na pokročilej úrovni (výhodou)
• analytické myslenie, zodpovednosť, dôslednosť a zmysel pre detail
• záujem učiť sa nové veci a vedieť sa rýchlo zorientovať v oblasti IT

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno