Zdravotnícky záchranár - Nemocnica Dunajská Streda

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Sanitár, Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti osobám v rozsahu štúdiom a praxou získaných vedomostí, zručností a štandardmi v ošetrovateľskej starostlivosti * výkon špecializovaných pracovných činností, samostatne podľa akreditovaného špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia a špecializované pracovné činnosti v oblasti výchovy k zdraviu, vzdelávania a výskumu spojené s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. * vedenie zdravotnej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov * práca s nemocničným informačným systémom

Benefity a ďalšie výhody

- podpora Vašej kvalifikácie/rastu
- motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Flexibilita Empatická komunikácia Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) dôslednosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno