Vaša práca
je naším poslaním.

Programátor PLC - v rodinnej firme zaoberajúcou sa výrobou svetiel do áut! doprava + ubytovanie !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce: »
  • Práca s automatizačnou technikou
  • Diagnostika vadných programových sekvencií
  • Identifikácia aktuálnych krokov programu v čase poruchy zariadenia
  • V prípade potreby minimálne úpravy zdrojového kódu riadiaceho systému zariadenia
  • Zabezpečenie plynulého chodu výroby z pohľadu starostlivosti o zdrojové kódy zariadení
  • Reporting príčin porúch a návrh opatrení k ich predchádzaniu
  • Spolupráca na modernizácii a neustálom zlepšovaní technológií
  • Spolupráca s programátormi pre roboty a visión systémy ako aj technikmi údržby

Upresnenie platových podmienok

Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky, ( Od 1 200 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy do výšky 15 % + príplatky zo ZP + ostatné benefity Druh pracovného pomeru: plný úväzok)

Benefity a ďalšie výhody

» stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami  » príjemné pracovné prostredie  » príplatok za nočnú zmenu » príplatok za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce » 15% variabilná odmena  » príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy » poskytnutie ubytovania ZDARMA » stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo  » možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

» chuť pracovať » ​​flexibilita » manuálna zručnosť » dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie