Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Výrobný pracovník v strojárskej výrobe - hľadáme ženy aj mužov !plat až 1100€ + ubytovanie zabezpečené zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykonáva operácie na výrobnej linke podľa pracovného postupu a kontrolného predpisu.
- výroba autosedačiek (kompletná montáž, poťahovanie látkou)
- práca na 3 zmeny
- práca v stoji
- práca na linke -práca v takte

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 4.42€ + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca) + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- dochádzkový bonus 75€ - výkonnostný bonus - osobné ohodnotenie - príspevok na dopravu (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti od miesta práce) - stravné lístky v hodnote 4€/deň (bez doplatku zamestnanca) - 13. plat - UBYTOVANIE - MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH - odmeny pri životných jubileách - iné zamestnanecké benefity (poukážky na kultúru, relax ..) a školenia

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať v noci
- pracovitosť
- zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- precíznosť
- spoľahlivosť
- schopnosť stíhať prácu na linke

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie