Vodič odťahovej služby s vodičským preukazom BE

30.08.2021 ALBIDUS s. r. o.

Miesto práce: Vodič odťahovej služby jazdi v rámci celej EÚ a priľahlých štátov.
Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Vodič nákladného vozidla, Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 - 2500 EUR
Vodič je platený od kilometra.
Termín nástupu do práce: od 31.8.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vodič jazdí v rámci EÚ a jej priľahlých štátov. Základnou náplňou práce je poskytnúť zákazníkovi čo najlepšie služby, zabezpečiť odťahované vozidla aby nedošlo k poškodeniu počas prepravy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, B1, BE