Vaša práca
je naším poslaním.

Výrobný pracovník v Žarnovici v strojárskej výrobe vhodné aj pre ženy! plat až 1100€ + ubytovanie zabezpečené zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykonáva operácie na výrobnej linke podľa pracovného postupu a kontrolného predpisu.

- výroba autosedačiek (kompletná montáž, poťahovanie látkou)

- práca na 3 zmeny
- práca v stoji

- práca na linke
-práca v takte

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 4.42€ + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca) + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- dochádzkový bonus 75€
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie - príspevok na dopravu (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti od miesta práce)
- stravné lístky v hodnote 4€/deň (bez doplatku zamestnanca)
- 13. plat - UBYTOVANIE - MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH
- odmeny pri životných jubileách
- iné zamestnanecké benefity (poukážky na kultúru, relax ..) a školenia

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať v noci

- pracovitosť
- zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- precíznosť

- spoľahlivosť

- schopnosť stíhať prácu na linke

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie