Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Račianska / BRIGÁDA aj počas nočných smien od 4,95€ hodina

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
Račianska DBPŠ

Pozícia / odvetvie

Obchod, Služby; Čašník, Pokladník, Predavač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Príjemných mladých ľudí s chuťou pracovať v kolektíve
Študentov, ktorí si chcú privyrobiť počas školy aj počas nočných smien

Ponúkaný plat

350 - 700 EUR

Upresnenie platových podmienok

- Základná zložka mzdy je 3,75€/odpracovanú hodinu
+ Príspevok na udržiavanie uniformy je 1,20€/odpracovanú hodinu
+ Príplatok za nočné zmeny je 1,43€
+ Príplatok za sobotu je 1,79€
+ Príplatok za nedeľu je 3,58€
+ Príplatok za sviatok 100% z minimálnej mzdy
+ Bonus – v závislosti na pracovnom výkone
• Zvyšovanie mzdy po 6. a 12. mesiaci od nástupu v závislosti od výkonu

Benefity a ďalšie výhody

- Flexibilný pracovný čas
- Zľava na jedlo vo výške 55% aj v McCafé
- Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u iných externých partnerov na celom Slovensku
- Možnosť kariérneho rastu v jednej z najúspešnejších spoločností na svete
- Bezplatné poskytnutie uniformy a topánok
- Motivačné akcie spravidla 6x za rok (napr. bowling, divadlo, kino, motokáry a iné.)
- Nápoje zadarmo
- Ovocie, sušienky, čaje zadarmo v dennej miestnosti pre zamestnancov
- Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
- Finančná odmena pri pracovnom jubileu
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
- Pravidelné súťaže pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- spoľahlivosť
- zdvorilé a príjemné vystupovanie k zákazníkom i medzi sebou navzájom
- chuť učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú prácu
- zodpovedný prístup
- chuť komunikovať so zákazníkmi
- dobrú náladu
- odvahu – všetko potrebné vás naučíme

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.