Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Výrabaj autosedačky - mzda až 1080 € + zabezpečené ubytovanie! Príspevok na dopravu!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce operátora výroby zahŕňa montáž a kompletizáciu sedačiek do rôznych typov automobilov.Práca je v 3-zmennej prevádzke a montáž prebieha v závislosti od zaradenia na montážnych linkách, prípadne na vlastných pracovných stanovištiach.Práca je v stanovenom takte a zahŕňa prácu s konštrukciami, poťahmi a následnú kontrolu kvality hotových výrobkov.Okrem pracovnej pozície Operátor výroby je možnosť zamestnať sa aj na pozícií Logistik manipulant.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda od 4,42 €/hod + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca) + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- dochádzkový bonus 75€- výkonnostný bonus- osobné ohodnotenie- príspevok na dopravu (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti od miesta práce)- stravné lístky v hodnote 4€/deň (bez doplatku zamestnanca)- 13. plat- zákonné príplatky nad rámec zákona- UBYTOVANIE- MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH- odmeny pri životných jubileách- iné zamestnanecké benefity (poukážky na kultúru, relax ..) a školenia

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou na 3 zmeny je veľkou výhodou
- pracovitosť
- dobrý zdravotný stav
- precíznosť
- spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie