Skladník /picker na zmeny v sklade s oblečením ,ubytovanie a doprava ZDARMA NÁSTUP 29.11.2021

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Pezinok; Pezinok
Za koníčkom 14

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Príprava tovaru na expedíciu k zákazníkom/, naskladnenie, vyskladnenie, zabalenie, štítkovanie/
Práca s ručným skenerom a vyhľadávanie tovaru podľa inštrukcii v sklade
Kontrola kvality veselých produktov, hlásenie chybovosti vedúcemu
Balenie a kompletizácia tovaru k expedícii
Štandardná administratíva spojená s označovaním tovaru

PRÁCA NA DVE ZMENY / ranná 6:00-14:00 poobedná 14:00-22:00 PO-PIA / v sezóne Október- Január aj nočné zmeny

Ponúkaný plat

900 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto):

900EUR/mesiac + dochádzková prémia + výkonnostný bonus do výšky 300 € + príplatky podľa zákonníka práce
Celková mzda až do výšky 1300€

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie zabezpečené ZDARMA
Doprava zabezpečená : Senec Mesto a Galanta
Bez príspevku na vlastnú dopravu
Na prevádzke je JEDALEŇ , bez výdaja teplej stravy , Stravovacia karta s hodnotou stavaného 3,83€/ doplatok 45% zamestnanec z hodnoty, 55% uhrádza zamestnávateľ/
Týždňové zálohy vo výške 30€
Bezplatná právna poradňa
Celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie