Sestra - Interná ambulancia - PLK ProCare Slovnaft

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu príjmeme nového člena, ktorého náplňou bude:  * poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti, * vedenie ošetrovateľskej dokumentácie, * realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami, * realizácia výkonov v rámci internej ambulancie( EKG, holter TK, odber biologického materiálu)

Ponúkaný plat

971 - 1087 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Tímovosť Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) Zodpovednosť dôslednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie