custom-banner

Konzultant predaja na pobočke v Bratislave (Ref. č.: 1-24-36972/PF)

30.09.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Obchod; Predajca pyrotechniky
Ponúkaný plat (základná mzda): 840 EUR
840 - 1350 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si z Bratislavy alebo okolia a máš chuť robiť dynamickú prácu s ľuďmi? Chcel/a by si komunikovať v slovenčine a Tvoj prejav je v tomto jazyku pekný? Máme pre Teba zaujímavú pracovnú ponuku, na ktorej sa veľa naučíš. Pozícia je pre popredného zamestnávateľa, ktorý patrí do segmentu telekomunikácií. Pozícia je lokalizovaná v rámci nákupného centra. Čo od nej môžeš očakávať?

- Komunikáciu so zákazníkmi a klientmi na predajni
- Vybavovanie požiadaviek zákazníkov ako reklamácie, doplnkové služby, informácie a pod.
- Predaj produktov a služieb

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátom rada predstaví na pracovnom pohovore.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Ak spĺňaš nasledovné požiadavky, neváhaj nás kontaktovať! Požiadavky sú:
- Si dynamický/á, rád/a komunikuješ a máš príjemné vystupovanie
- Rád/a pracuješ s ľuďmi a máš proklientský prístup
- Ak nevieš po anglicky, vôbec to nevadí, lebo na tejto pozícií stačí slovenčina
- Si ochotny/á pracovať cez víkendy a na smeny, keďže pozícia je obsadzovaná v jednom z nákupných centier v Bratislave, kde sa pobočka firmy nachádza