Recepčná

01.09.2021 Milan Šefc - Penzión ZORA

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Penzión Zora,
Tatranská Lomnice 11
059 60 Vysoké Tatry

Vysoké Tatry
Pozícia / odvetvie: Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu na pozícii recepčná v rodinnom penzióne vo Vysokých Tatrách.

Náplň práce recepčnej:
Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie.
Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom.
Vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie.
Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí.
Práca s rezervačným systémom.
Administratíva spojená s chodom recepcie.
Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie.
Riešenie problémov a sťažností hostí.
Práca s pokladňou, vystavovanie účtov za ubytovanie, prijímanie platieb za ubytovanie.

Pracovný čas od 7:30 - 20:00, pracuje sa podľa dohody na krátky/dlhý týždeň alebo 2 dni a 2 dni.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B1

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word

pozornosť, spoľahlivosť, profesionalita, komunikatívnosť, príjemne vystupovanie, flexibilita