Expert marketingovej komunikácie

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš skúsenosti z oblasti marketingovej komunikácie? Je kreativita tvoja silná
stránka? Tak neváhaj a pridaj sa do nášho tímu! Tvojou úlohou bude:

• Riadenie vybraných projektov marketingovej komunikácie (nadlinkové aj
podlinkové komunikačné kampane)
• Tvorba textov, podkladov a komunikačných výstupov (pre TV inzerciu, outdoor, print, rádio, online, web zse.sk, blog zse.sk, projekt setri.sk, letáky, materiály pre predajcov, internú komunikáciu)
• Zodpovednosť a riadenie prezencie ZSE na sociálnych sieťach a komunikácia
so spotrebiteľmi (najmä Facebook a Instagram, Google, sekundárne Twitter a
LinkedIn) – čiastočne v spolupráci s Úsekom korporátnej komunikácie
• Úzka spolupráca s celým tímom marketingovej komunikácie a s produktovými
manažérmi
• Spoluzodpovednosť za rozpočet marketingovej komunikácie
• Spolupráca s kľúčovými dodávateľmi – kreatívnou agentúrou, mediálnou
agentúrou a grafickým štúdiom

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1 500 EUR brutto v závislostí od skúseností kandidáta + 10 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

1.10.2021

Termín ukončenia výberového konania

22.9.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Žiadosti zasielajte do: 22.09.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Požadované skúsenosti a zručnosti:
*Tvorba komunikačných výstupov – po textovej, aj vizuálnej stránke, obsahovej aj formálnej (v reklamnej agentúre, v PR agentúre, u zadávateľa a podobne)
*Práca so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn)
*Spolupráca s dodávateľmi typu kreatívna a mediálna agentúra, grafické štúdio, tlačiarne a pod.
*Aspoň čiastočná znalosť mediálneho trhu a skúsenosti s mediálnym plánovaním
*Prezentačné a komunikačné zručnosti
*Orientácia v nových technológiách
*Orientácia v nástrojoch online marketingu
*Osobnostné predpoklady:
*Schopnosť samostatne riešiť zverené projekty a úlohy, ťah na bránku
*Proaktivita v hľadaní nových riešení a nových spôsobov
*Kreativita
*Schopnosť rýchlo sa učiť
*Dobrý time management
*Tímový hráč, schopný budovať medziľudské vzťahy
*Záujem o témy ochrany životného prostredia
*Kladný vzťah k novým technológiám
*Pozitívny vzťah k online prostrediu, online marketingu a k sociálnym sieťam
*Schopnosť vcítiť sa do rozmýšľania zákazníka

Požadovaná prax: marketing, marketingová komunikácia, reklama
Počet rokov praxe: 3

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B