Predavač v Bratislave - OC Rača - TPP 30 h/týž. (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Púchovská 10, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zbožňujete vôňu drogérie a radi pracujete v čistom prostredí? Robíme všetko preto, aby sa všetci v našich predajniach cítili príjemne, za čím je kopec roboty.
Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• práca s tovarom - dokladanie, kontrola záruk, tvorba cenoviek, inventúra
• poradenstvo zákazníkom
• práca v pokladni
• príprava marketingových kampaní

Ponúkaný plat

663 EUR

Upresnenie platových podmienok

663 € mesačne (pri úväzku 30h/týž.) + provízia z predaja
(Pri úväzku 40h/týž. 884 €/mesačne.)

Benefity a ďalšie výhody

• 13. + 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Spravujte si všetky svoje žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• ukončené stredoškolské vzdelanie
• znalosť práce s pokladňou
• prax v obchode výhodou
• časovú flexibilitu: viete sa prispôsobiť potrebám predajne
• dobrú fyzickú kondíciu
• príjemné a ústretové vystupovanie
• základnú znalosť práce s PC

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno