Vaša práca
je naším poslaním.

Výrobný pracovník/čka nárazníkov v Lozorne - mzda až 1250€ s dopravou do práce a ubytovaním. Nástup ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných operátorov/ky na výrobu nárazníkov. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Máte možnosť výberu prevádzky podľa Vašich pracovných skúseností.

Na montáži nepracujete na linke. Vyrábate nárazník podľa pracovných postupov
- skrutkujete, lepíte, montujete komponenty. Kotrolujete kvalitu vyrobených kusov a plníte ďalšie úlohy na základe pokynov nadriadeného.
Na lakovni vykonávate nakládku nárazníkov, balíte ich do obalov a pracujete podľa pracovných postupov.
Ako skladník zaskladňujete nárazníky do regálov, viete sa dobre orientovať v sklade, vychystávate súčiastky a nárazníky pre operátorov na následnú montáž.

Upresnenie platových podmienok

1250€ (základná mzda 772€ ( po skúš.dobe 823€) + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus do 23% + zákonné príplatky )

Benefity a ďalšie výhody

• navýšenie platu po skúšobnej dobe na 823 €
• dochádzkový bonus až 130€
• bonusy do výšky 23%
• nočné príplatky až 100€
• príplatky za nadčasy
• príplatky za sviatok 150%
• ZADARMO doprava
• ZADRMO ubytovanie
• príjemné pracovné prostredie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte výhodou
• manuálna zručnosť
• spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
• záujem o trvalé zamestnanie
• ochota pracovať na tri zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie