Vaša práca
je naším poslaním.

Brigáda pre študenta v personalistike - Získaj skúsenosti a prax ako recruiter

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Prešov; Prešov
Košická 2

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- aktívne vyhľadávanie zamestnancov na pracovných portáloch a sociálnych sieťach

- správa sociálnych sietí a pravidelná komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie na facebooku, instagrame a pod.

- tvorba pracovných ponúk a spracovanie profilov kandidátov

- administratíva vyplývajúca z náplne práce

- super šanca pre študentov VŠ v oblasti Recruitment a HR

Upresnenie platových podmienok

€4 hodinová mzda + odmeny za výkon ( možnosť navýšenia základnej hodinovej mzdy pri splnení mesačných cieľov )

Benefity a ďalšie výhody

- flexibilná pracovná doba ( prispôsobí sa rozvrhu v škole, doprave do práce a pod. )
- odmeny na pravidelnej báze v prípade plnenia stanovených cieľov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Iné znalosti

Microsoft Excel

Všeobecne požadované znalosti

- proaktívny prístup ( hľadať spôsoby, nie dôvody )

- schopnosť pracovať samostatne

- ťah na bránu

- orientácia na cieľ

- zodpovedný prístup, neustála chuť sa zlepšovať

- dobrá organizácia práce a času

- sebavedomé a zodpovedné myslenie

- skúsenosti na pozícii Recruitera výhodou, NIE podmienkou

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B