Pravidelná, časovo flexibilná brigáda v pekárni - vhodná pre dôchodcov aj popri práci!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí si hľadajú flexibilnú prácu/brigádu, do pekárenskej výroby v Žiline.

Vašou náplňou práce bude:
* triedenie rožkov,
* prekladanie pečiva na plech,
* pletenie vianočiek,
* balenie pečiva a označovanie štítkami,
* etiketovanie, manipulácia s bedničkami,
* počítanie jednotlivých kusov pečiva,
* pomocné práce na bezlepkovom pracovisku.

** Náplň práce na pracovisku zadeľuje zmenový majster**

Naplánujte si každý týždeň zmeny podľa toho, ako to vyhovuje iba Vám! Podľa Vašich časových možností, popri práci a škole, alebo len tak na vyplnenie voľného času...

Benefity a ďalšie výhody:

* Mzda - 3,58 €/hod brutto + príplatky podľa zákonníka práce aj počas víkendov.
* BONUS - týždenné vyplácanie na Váš bankový účet!
* Máte na výber z nasledujúcich zmien - nočná (22-06), výnimočne ranná a poobedná (14-22), skrátená(18-22). Zmeny si plánujete podľa svojich časových možností a potrieb, čo je obrovskou výhodou tejto brigády!

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

* Zodpovednosť a manuálna zručnosť.
* Podmienkou je platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavuje obvodný lekár).
* Vek min. 16 rokov, pri nočných smenách - vek min. 18 rokov.
* Vhodné pre invalidného/starobného dôchodcu.
* Vhodné na privyrobenie popri práci.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity