Picker, skladník

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    15000 - 2300 EUR
    úkolová práca
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 31.8.2021 do 31.8.2022

Spoločnosť Lager eu s.r.o. príjme väčší počet zamestnancov na prácu v skladoch s drogériou na pracovnú pozíciu vodič VZV - retrak a Picker - kommisionierer. Práca je v Nemecku v meste Koln alebo Dortmund a je na TPP.
Táto práca je vhodná len pre mužov.

Náplň práce:
kommisionierer: nakládka tovaru pomocou nízkozdvižného vozíka a scenera, prax nie je potrebná.

Znalosť nemeckého jazyka je vítaná ako aj chuť pracovať v mladom kolektíve.
Ubytovanie ako aj cesta sú plne hradené.
Ďalšie info len pri osobnom pohovore v Bardejove.

Termín nástupu: dohodou
Ponúkaná mzda od 1500 EUR netto, podmienená výkonom, dochádzkový bonus, koordinátor na pracovisku, možnosť záloh, turnusy dohodou.

V prípade záujmu nás kontaktujte kliknutím na Reagovať na ponuku alebo na:
- email
- email
alebo na tel. číslach:
0907 103 695
0908 851 494
0950 583 901

Benefity a ďalšie výhody:

dochádzkový bonus, koordinátor na pracovisku, možnosť záloh, turnusy dohodou

Informácie pre uchádzača:

osobný pohovor v sídle spoločnosti /Bardejov/

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno