✅ Social Media CONTENT Creator ✅ - TPP/brigáda

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Keď pribúdajú klienti, musia pribúdať aj šikovní kolegovia! Naše oddelenia uvítajú či už skúsených špecialistov alebo aj juniorov s potenciálom kariérneho rastu. Nebránime sa ani stabilnej a pravidelnej brigádnickej výpomoci.

Naša agentúra sa rozširuje a náš tím bude už čoskoro potrebovať ďalšiu posilu :).

Tvojou úlohou bude starať sa o tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí našich klientov a pomáhať svojou kreativitou pri starostlivosti o našich klientov.

Hľadáme zodpovedného človeka so skúsenosťami s písaním textov a ideálne aj so správou sociálnych sietí.

Náplň práce, ktorú budeš u nás milovať:

❤️tvorba stratégie pre profily klientov na sociálnych sieťach
❤️tvorba textov, claimov a kreatívnych postov na sociálne siete alebo iné kanály
❤️správa profilov na sociálnych sieťach
❤️copywriting
❤️editovanie textov - bezchybná gramatika je dôležitá ‼️
❤️porady a komunikácia a neustále vzdelávanie a kariérny rast

Benefity a ďalšie výhody:

➤ MULTISPORT KARTA
➤mobilný telefón aj na súkromné účely
➤odborné alebo jazykové vzdelávanie
➤firemné akcie, teambuildingy
➤nápoje zadarmo (káva a minerálky bez limitov)
➤kariérny rast

➤sick days, preplatené voľno na zotavenie
➤zamestnanecké zľavy
➤zľavy u obchodných partnerov a klientov (ALZA, Notino, zľavy na oblečenie a iné)

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor a budú vypracovávať aj drobné zadanie.

Prosíme o zaslanie CV ako aj ukážky Vašich prác.

Všeobecne požadované znalosti:

✅BEZCHYBNÁ SLOVENSKÁ GRAMATIKA JE NAJZÁKLADNEJŠOU PODMIENKOU ‼️.

Práca je vykonávaná v Bratislave v kancelárii.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre osoby so ZP:
    Áno
  • Vhodné pre mladistvého:
    Áno