custom-banner

Import a Export Špecialista s Anglickým jazykom (Ref. č.: 1-21-36859/PF)

16.09.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Ľudské zdroje a personalistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 1350 EUR
1350 - 1500 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak máš skúsenosti z oblasti Logistiky alebo Supply Chain tak sa chop tejto pracovnej príležitosti v spoločnosti, ktorá Ti umožní využívať tvoje poznatky z jazykov!

Tvojou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za celú koordináciu exportného procesu objednávok zákazníkov
- Záruka za včasné a úplné dodanie objednávok
- Vytvorenie a zaúčtovanie faktúry
- Riešenie sťažností a prípadných reklamácií

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky na kandidáta:
- Vysokoškolské vzdelanie
- Skúsenosti z oblasti Logistiky/ Supply Chain minimálne po dobu 3 rokov
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni (C1) je PODMIENKOU
- MS Excel
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Byť tímový hráč