custom-banner

Špecialista sieťovej bezpečnosti - Palo Alto (Ref. č.: 1-16-36670/PF)

08.09.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - správa systémov; Špecialista na IT bezpečnosť
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
1500 - 2300 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Je tvojím pracovným zameraním sieťová bezpečnosť a zaujímaš sa o novú pracovnú pozíciu? V tom prípade máme možno práve pre teba vhodnú ponuku.

Hľadáme posilu, na pozíciu network security specialist, ktorého náplňou práce bude:

· Prevádzkovanie a spravovanie firemnej IT bezpečnosti (VPN Gateways, NG-Firewalls) v globálnom IT tíme
· Implementácia a prispôsobovanie IT bezpečnostných štandardov firmy na sieťových zariadeniach

Benefity a ďalšie výhody:

- 13.fixný plat
- bonusový plat
- ročne finančné odmeny
- aktuálne možnosť práce z domu, neskôr čiastočný home office
- 400 eurový benefit vo forme poukážok
- Plne hradené gastro lístky aj počas dovolenky či štátneho sviatku
- 3x sick days za rok
- Flexibilná pracovná doba

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný kandidát/kandidátka by mal/mala mať:
· Minimálne 2 až 3-ročnú skúsenosť v oblasti security
· Skúsenosti s Palo Alto Firewall sú podmienkou
· Znalosť cloudových technológii (Azure, AWS)
· Znalosti z CCNA, CISM, SIEM výhodou
· Komunikatívna úroveň anglického jazyka (B2)
· Vysokoškolské vzdelanie min. I. stupňa technického zamerania
Pozícia nie je vhodná pre absolventov bez skúseností v danom smere.