Vaša práca
je naším poslaním.

Vybuduj si pracovnú kariéru vo výrobe automobilov. Štvordňový pracovný týždeň so zmluvou na dobu neurčitú. Mzda až 1170 € + benefity.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovné posily do nášho tímu.
Voľné pozície na oddelení montáže. Práca prebieha na výrobnej linke, podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov.

Pracovná pozícia OPERÁTOR VÝROBY je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti s automobilovým priemyslom. Ponúkame možnosť zaškolenia v našej Tréningovej akadémii.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 905 € / 935 € + výrobný bonus do výšky 15 % tarifnej mzdy + príplatky podľa ZP = 1170 €

Benefity a ďalšie výhody

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú,
- 13. plat,
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- Doprava z blízkeho okolia zabezpečená,
- Ubytovanie zabezpečené,
- Pri využívaní vlastnej dopravy príspevok 20€,
- Strava v závode zabezpečená,
- 300 € príspevok pre zamestnanca ( voľný čas, relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie)
- Možnosť navýšenia základnej mzdy po zaškolení + možnosť kariérneho rastu a vzdelávania sa.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax v oblasti výhodou ( no nie podmienkou! ),

- spoľahlivosť,

- dobrý zdravotný stav,

- ochota vycestovať za prácou,
-ochota pracovať na 2 zmeny: 4 pracovné dni v týždni ( 10hod/zmena),

- ochota učiť sa nové veci.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov, ktorým nechýba manuálna zručnosť.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie