Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme pracovníkov/čky do skladu v Seredi na 1 zmenu (rannú) - plat 1000€ + stravné lístky

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovníkov/čky do skladu na kompletáciu tovaru. Vašou náplňou práce:

- príprava tovaru na základe objednávok predajní a spracovanie prijatých objednávok

- dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru

- zaistenie nákladu na prepravu (fóliovanie,balenie paliet)

- podpora pri inventúrach skladu

Pracovný čas:
Pondelok-Utorok-Streda-Piatok-Sobota (08:00-16:30)

Upresnenie platových podmienok

5,94€/hod. + stravné lístky + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

Práca na jednu zmenu
Priemerný mesačný zárobok 1000€ brutto
Stravné lístky v hodnote 4€
Možnosť záloh
Možnosť prestupu do kmeňa po skúšobne dobe
Príspevok na dopravu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Skúsenosť s obsluhou elekrických vozíkov skupiny A,B,C,D
Preukaz na elektrický vozík skupiny A,B,C,D výhodou
Manuálna zručnosť
Flexibilnosť
Zodpovednosť
Dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie