Operátor/ka výroby

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,34 EUR/hod.
    príplatok za prácu nadčas 25% priem. zárobku
    príplatok za prácu počas sviatku 100% priem. zárobok
    príplatok za prácu v noci 1,43 €
    príplatok za prácu popoludní 0,12 € (min. 4 hod. v poobed. zmene)
    príplatok za prácu počas víkendov sobota 2€ /hod., nedeľa 3,58 €

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Jednoduchá práca vo výrobe pre mužov, ženy a páry na TPP.
Náplň práce:
- práca vo výrobe rôznych dielov pre elektrotechnický a automobilový priemysel
- vykonávanie operácií na linke podľa pracovného postupu
- vykonávanie ďalších úloh a činnosti podľa pokynov vedúcich zmien/liniek

Benefity a ďalšie výhody:

- týždňové turnusy
- príspevok na stravovanie
- doprava zabezpečená a hradená firmou
- ubytovanie zabezpečené a hradené firmou
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- komplexný školiaci program

Informácie pre uchádzača:

Uchádzači zasielajte svoj životopis kliknutím na:
email alebo na Reagovať na ponuku
Kontakt:
054 756 26 82 - bezplatná linka
0948 876 97, 0948 443 426, 0949 231 273 - nábor

Všeobecne požadované znalosti:

- ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke
- zodpovedný prístup, spoľahlivosť a manuálna zručnosť
- predchádzajúca skúsenosť s pásovou výrobou je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno