Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponuka jednoduchej práce ako zásobovač a skladník . Doprava a ubytovanie zabezpečené zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Prijmeme nových zamestnancov na pozíciu SKLADNÍK a ZÁSOBOVAČ.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- preberanie materiálu

- Uskladňovanie materiálu

- Obsluha VZV a manipulačnej techniky

- Príjem materiálu a výdaj materiálu do výroby

- Expedícia hotových výrobkov

- Práca na 3 zmeny

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 800€/830€ + Variabilná zložka mzdy 15% + príplatky podľa zákonníka práce + dovolenková a vianočná prémia

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca
- Príjemné pracovné prostredie
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Dovolenková prémia 500 € + vianočná prémia 500 €
- Po 6 mesiacoch navýšenie základnej mzdy na 860 €
- 15% variabilná odmena
- Možnosť využitia našej autobusovej dopravy z 9 smerov ZDARMA
- Poskytnutie ubytovania: zdarma
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
- Možnosť čerpať týždennej zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci
- Skúsenosť s prácou VZV (s obnovou papierov vieme pomôcť)
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať na 3 zmeny.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie