custom-banner

Junior Customer Care Operator ! Home office ! (Ref. č.: 2-6-36889/PF)

11.09.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banská Bystrica
Banská Bystrica
Pozícia / odvetvie: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 - 1370 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Hľadáme komunikatívnych ľudí so znalosťou cudzích jazykov, bez nutnej predchádzajúcej praxe!

- Starostlivosť o klienta, riešenie prichádzajúcich telefonátov
- Riešenie spätných väzieb od zákazníkov, ich analýza

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:
- zmluva na dobu neurčitú
- benefit k dochádzaniu do práce
- plne hradený príspevok na stravu v hodnote až 100EUR mesačne
- 5 sick days
- bridge days voľna navyše

...a mnohé ďalšie, ktoré vám budú predstavené klientom na pohovore

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Francúzsky jazyk (pokročilý - C1)
Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Plynulá znalosť FRANCÚZSKEHO, NEMECKÉHO alebo HOLANDSKÉHO jazyka
- Práca formou HO, nutné zaúčanie v Bratislave ( 2-3 týždne) - ubytovanie nie je zabezpečené
- Motivácia
- Flexibilnosť
- Komunikatívnosť