Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj ako Teamleader vo výrobe so mzdou 1349€ + 13. plat so zabezpečenou dopravou

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Tvojou náplňou práce ako teamleadera vo výrobe bude:

- riadiť tím výrobných pracovníkov (5-8 ľudí)

- po zaškolení budeš ovládať jednotlivé pracovné posty, v prípade potreby nahradíš operátora na linke

- absolvuješ stáž vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor v dĺžke šiestich mesiacov, s následným      preradením na pozíciu koordinátor

- eviduješ dochádzku a dokumentáciu Máš taktiež možnosť výberu na trojzmennú prevádzka alebo víkendové zmeny.

Upresnenie platových podmienok

1009 € základná mzda + individuálna výkonnostná prémia do výšky 220€+ nočné príplatky 60 až 120€ + 13.plat + podiel na zisku + navyše možnosť nadčasov s príplatkami za sobotu a nedeľu

Benefity a ďalšie výhody

- individuálna prémia do výšky 220€
- ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE
- 13. plat
- zabezpečená teplá strava v jedálni od 1€
- navyšovanie platu
- DOPRAVA zabezpečená
- príplatky za nadčasy, nočné, víkendy
- možnosť týždenných ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie

- ochota absolvovať stáž vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor

- skúsenosť s prácou vo výrobe

- skúsenosti s vedením tímu ľudí

- manuálna zručnosť

- organizačné schopnosti

- práca s PC

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie