#TsmeMy

    Osobný operátor pre biznis zákazníkov T-Master

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Kto sme a o čo sa snažíme

    Sme nadšenci nových technológií. Pre našich zákazníkov hľadáme tie najlepšie riešenia a odporúčame im len to, čo máme sami vyskúšané. Našim zákazníkom sa snažíme vždy ochotne pomôcť a vyriešiť ich požiadavky v čo možno najkratšom čase. Umožňujeme im byť v kontakte s obchodnými partnermi, zákazníkmi, ukazujeme im cestu, ako ušetriť peniaze a čas, ktorý môžu tráviť so svojimi blízkymi. Na diaľku, kdekoľvek, efektívne, rýchlo a každý deň. Sme líder, ktorý sa snaží posúvať tento svet vpred. Sme Telekom.

    Čo na Vás v práci čaká:

    • Najdôležitejším aspektom práce osobného operátora je starostlivosť o biznis zákazníka, ktorá je úzko prepojená s aktívnym predajom produktov a služieb.
    • Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá. Snažíme sa riešiť všetky prichádzajúce požiadavky a taktiež zákazníka zoznamujeme s novými službami a produktami, vďaka ktorým šetrí svoj čas a peniaze.
    • Sme tu preto, aby sme našli riešenia šité na mieru!
    • Práca na call centre sa nezaobíde bez bežnej administratívy, ktorá pozostáva najmä zo zadávania požiadaviek do PC a spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
    • Pracujeme v 8,5 hod. zmenách s postupným nástupom na pracovnú zmenu.
    • Pozíciu obsadzujeme formou personálneho leasingu.

    Koho hľadáme:

    • Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním a výbornými komunikačnými zručnosťami​
    • Človeka, ktorý dokáže aktívne počúvať, analyzovať a riešiť potreby zákazníka
    • ​Pozitívne naladenú osobu, ktorá sa vie vynájsť a poradiť si v každej situácii​
    • ​Pohodového kolegu, ktorý sa stane plnohodnotným členom nášho dynamického a stále sa rozvíjajúceho tímu

    Čo Vám ponúkame:

    • Motivačné ohodnotenie => fixná mzda + variabilná zložka mzdy (jej výšku si viete výrazne ovplyvniť vy sami, záleží len od vašej šikovnosti)
    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naň kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office v pomere 60:40
    • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu  v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch

    Ponúkaný plat

    1185 - 1186 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda 790 € + mesačný bonus 50% a viac (v závislosti od plnenia plánu)

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!