Sestra so špecializáciou - inštrumentárka - Poliklinika ProCare Prešov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
Jurkovičova 19, Prešov

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu na úsek jednodňovej starostlivosti v poliklinike ProCare Prešov prijmeme sestru so špecializáciou v špecializačnom odbore inštrumentovanie v operačnej sále. Od uchádzačky očakávame skúsenosti a nadšenie pre prácu v odbore a prax v inštrumentovaní pri zákrokoch na operačnej sále.

Ponúkaný plat

1087 EUR

Benefity a ďalšie výhody

1 087 EUR/mesiac + výkonnostné odmeny+ ďalšie finančné výhody a benefity od zamestnávateľa

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ozvite sa nám a dohodneme si stretnutie. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti

Očakávame prax v inštrumentovaní na operačnej sále, flexibilitu, aktívny prístup, schopnosť určiť si priority a dodržiavať pravidlá ako aj ochotu učiť sa nové veci.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie