Vaša práca
je naším poslaním.

Teamleader vo výrobe so mzdou 1349€ na trojzmennú alebo víkendovú prevádzku (13. plat, doprava do práce, bonusy)

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš skúsenosť s prácou vo výrobe a chceš viesť svoj tím ľudí? Pridaj sa k nám. Tvojou náplňou práce ako teamleadera vo výrobe bude:

- riadiť tím výrobných pracovníkov (5-8 ľudí)

- po zaškolení budeš ovládať jednotlivé pracovné posty, v prípade potreby nahradíš operátora na linke

- absolvuješ stáž vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor v dĺžke šiestich mesiacov, s následným preradením na pozíciu koordinátor

- eviduješ dochádzku a dokumentáciu

Máš taktiež možnosť výberu zmennosti -trojzmenná prevádzka alebo víkendové zmeny. Pracovný čas na trojzmennej prevádzke:
06:00-14:00
14:00-22:00
22:00-06:00

Pracovný čas na víkendovej prevádzke:
sobota 06:00-16:10 alebo14:00-00:10
nedeľa 18:50-05:00
-možnosť 1,5hod. nadčasu

Upresnenie platových podmienok

1349€ (1009 € základná mzda + individuálna výkonnostná prémia do výšky 220€+ nočné príplatky 60 až 120€ + 13.plat + podiel na zisku + navyše možnosť nadčasov s príplatkami za sobotu a nedeľu)

Benefity a ďalšie výhody

- individuálna prémia do výšky 220€
- UBYTOVANIE (1. mes. zadarmo, od 2. mes len 80€)
- 13. plat
- zabezpečená teplá strava v jedálni od 1€
- navyšovanie platu
- DOPRAVA zabezpečená
- príplatky za nadčasy, nočné, víkendy
- možnosť týždenných ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis, alebo nás kontaktovať na tel.č. 0948940307. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie

- ochota absolvovať stáž vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor

- skúsenosť s prácou vo výrobe

- skúsenosti s vedením tímu ľudí

- manuálna zručnosť

- organizačné schopnosti

- práca s PC

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie