Regrutácia/vyhľadávanie respondentov pre hĺbkové a skupinové prieskumné rozhovory

24.10.2021 Eva Taračová
Miesto práce: Práca z domu, Slovenská republika
Pozícia / odvetvie: Brigádnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 10,00 EUR/hod.
Odmena sa určuje pre každý prieskum osobitne, najčastejšie je v rozpätí od 10 do 15 eur za každého správne zregrutovaného respondenta, ktorý sa zúčastní prieskumu. Výplata mzdy ideálne cez živnosť.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vyhľadávanie respondentov pre kvalitatívne prieskumy podľa presne stanovených kritérií. Online a telefonická komunikácia. Práca vhodná pre komunikatívnych ľudí, ktorí majú široký okruh známych a ktorí radi oslovia aj úplne cudzích ľudí.

Benefity a ďalšie výhody:

Práca online, z domu. Príhodný spôsob občasného vedľajšieho príjmu.

Od záujemcov očakávame stručný životopis a uvedenie dôvodu, prečo sa zaujímajú práve o prácu regrutanta respondentov. Záujemcom pošleme viac informácií o regrutácii, vyplnia online evidenčný list a následne dostanú vyrozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Výborné komunikačné zručnosti. Kultivovaná komunikácia.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Ako szčo/ freelancer realizujem kvalitatívne prieskumy trhu a životného štýlu, facilitujem workshopy a poskytujem konzultácie.

Oblasť pôsobenia:

Prieskum trhu a verejnej mienky

Adresa:

Eva Taračová
Mošovského 2064/6
Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
www.insightdiver.sk

Kontaktné údaje:

Mošovského 2064/6, Bratislava - Staré Mesto, 81103, Slovenská republika
Tel: 0903419914

Iné možnosti práce