custom-banner

Operátor - nastavovač strojov

05.08.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Továrenská 49, Zlaté Moravce
Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
950€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- nastavovať parametre v automatickom a manuálnom režime strojov, NC
brúsok, sústruhov...
- vykonávať korekcie parametrov na strojnom zariadení,
- zodpovedať za správnu činnosť na pridelenom strojnom zariadení,
- vykonávať priebežné merania výrobkov rôznymi meradlami, na 2D alebo 3D stroji,
- vykonávať bežnú údržbu a opravy strojného zariadenia malých rozsahov.

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
- zaškolenie na pozíciu
- 750€ základná mzda + bonusy a prémie = 950€
- základná mzda a bonusy sa môžu zvyšovať na základe skúsenosti pracovníka
- dochádzkový bonus 60€
- výkonnostný bonus do 18%
- prípadne bonusy za prácu v riziku
- získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti
- možnosť práce na zaujímavých projektoch
- možnosť odborného rastu
- balík benefitov v rámci sociálneho programu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dlhodobá perspektíva
- Referal bonus 500€
- ZABEZPEČUJEME UBYTOVANIE a ODVOZ

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- samostatnosť a rozhodnosť,
- logické a technické myslenie,
- schopnosť pracovať v tíme,
- zodpovednosť,
- komunikatívnosť,
- ochota učiť sa a pracovať.