Operátor pultu centrálnej ochrany, člen zásahovej skupiny

24.09.2021 ISP security, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš
M. Pišúta 979/4
03101

Okres Liptovský Mikuláš
Pozícia / odvetvie: Civilná ochrana a bezpečnosť, Chemický priemysel, Služby; Hasič, záchranár, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 739 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame zaujímavé osobné hodnotenie vo výške do 400 eur v závislosti od pracovného výkonu. Samozrejmosťou sú príplatky za prácu v noci, cez víkendy a sviatky v zmysle platného zákona.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
739 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 7. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobný pohovor na základe pozvania

Náplň (druh) práce
Pracovník bude sledovať na monitoroch vzdialené objekty a poskytovať relevantné informácie o ich stave na základe informácií z technických zariadení (kamier, senzorov, meračov atď.) V prípade narušenia - inicializácie senzora, prekročenia limitných hodnôt, pracovníci strediska kontaktujú a informujú poverenú osobu v zmysle internej pracovnej smernice. Následne vyrazí na miesto preveriť signál, prípadne zasiahne proti narušiteľovi.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Windows - elementárna

Ďalšie požiadavky:

bezúhonnosť a spoľahlivosť v zmysle zákona o SBS, Preukaz odbornej spôsobilosti typ "S" a zbrojný preukaz - možné dorobiť aj počas zamestnania

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ISP security, s. r. o.
03101 Liptovský Mikuláš
Slovensko

Iné možnosti práce