custom-banner

Pracuj v sklade 4 dni v týždni - Vodič VZV do 5t nosnosti (W1) - Retrak - so zabezpečenou dopravou zdarma.

05.08.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Nitra
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič osobného vozidla, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 990 EUR
990€ + bonus do výšky 15% + 13. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vychystávanie a uskladňovanie objednávok
- práca so skenerom
- práca s materiálom v sklade / na výrobnej linke
- nakladanie prázdnych kontajnerov do nákladných automobilov
- vykladanie a zaskladňovanie materiálu v sklade
- zabezpečenie materiálu na vopred určené miesto
- vedenie jednoduchej evidencie
- plnenie pokynov nadriadeného

Zmennosť:
- pracuje sa 4 dni týždni - 10 hodinové zmeny
ranná 6:00 - 16:20
nočná 19:40 - 6:00

Benefity a ďalšie výhody:

- mesačné bonusy do výšky 15%
- 13. plat
- stravovacia karta (4€ za odpracovaný deň - zrážka 0,22€)
- zabezpečená doprava zdarma z viacerých smerov / príspevok na dopravu
- zabezpečené ubytovanie (s trvalým pobytom 80km od Nitry)
- zákonne príplatky
- finančný príspevok pri životných udalostiach / pracovných výročiach

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- preukaz VZV (skupiny W1) - retrak
- skúsenosti s vedením VZV
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- logické myslenie