custom-banner

VODIČ SKUPINY C V NEMECKU - plat 2215 € brutto + bonusy + ubytovanie zdarma - bez poplatkov agentúre

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Baden-Württemberg
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2100 - 2215 EUR
    + bonusy za dlhšie výjazdy
    + diéty 14 € na deň
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme skúsených šoférov do Nemecka pre logistickú spoločnosť s vyše 1 000 zamestnancami a približne 110 vozidlami. Firma zabezpečuje širokú škálu logistických a inovatívnych služieb svojim zákazníkom v oblasti značkového tovaru, spotrebného tovaru, farmaceutického priemyslu a automobilového priemyslu. Práca v Nemecku je bez poplatkov agentúre.

Náplň práce:
• práca na trvalý pracovný pomer
• vykonávanie ranných alebo denných rozvozov tovaru v rámci regiónu Baden-Würtenberg
• zabezpečenie naloženia a vykládky tovaru
• práca s dodacími a preberacími dokumentmi

Benefity a ďalšie výhody:

• práca 48 hodín týždenne, 5 dní v týždni
• pracovná doba od 6:30 alebo 7:00 ráno
• základná mzda 2100 – 2215 € v hrubom + bonusy za dlhšie výjazdy
• diéty 14 € na deň
• skúšobná doba 6 mesiacov
• 27 dní dovolenky ročne
• ubytovanie na prvé dva mesiace zdarma, potom za 330 € vrátane všetkých nákladov
• zdravotné a sociálne poistenie podľa nemeckých zákonov
• firemné doplnkové zdravotné poistenie
• nákupná karta
• zodpovedná a pestrá práca
• firemné benefity (zamestnanecké ponuky)
• kariérne vyhliadky v neustále rastúcom odvetví, ako aj možnosti ďalšieho vzdelávania
• sprostredkovanie práce v Nemecku je bez poplatku agentúre

Informácie pre uchádzača:

Pošlite nám e-mailom životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku s fotografiou tváre.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor so zamestnávateľom z Nemecka.

Všeobecne požadované znalosti:

• skúsenosť s prácou vodiča
• vodičský preukaz triedy C / CE so záznamom 95
• dobrá znalosť nemčiny alebo angličtiny
• záujem o dlhodobú prácu v Nemecku
• výcvik profesionálneho vodiča je výhodou
• licencia na vysokozdvižný vozík je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    C