Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponúkame jednoduchú prácu na pozíciu operátor výroby. Doprava a ubytovanie zabezpečené.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Vašou náplňou práce bude:

- montáž automobilových svetlometov

- obsluha výrobných zariadení

- obsluha montážnych liniek

- kontrola a následné balenie hotových výrobkov

Upresnenie platových podmienok

Mzdové podmienky 850 - 950 EUR/mesiac Základná mzda 750 - 800€ + Variabilná zložka mzdy do 15% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

- Zvýšenie základnej mzdy po odpracovaní 6 mesiacov
- Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
- Variabilná odmena až do 15%
- ubytovanie ZDARMA
- doprava ZDARMA

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- ochota pracovať na zmeny

- ochota vycestovať za prácou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie