Výrobný pracovník - Nitra /MONTÁŽ, KAROSÁREŇ (možnosť UBYTOVANIA, zmluvná DOPRAVA z rôznych smerov zadarmo)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Priemyselný park 1, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

- práca na výrobnej linke, podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.
Ak dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a viete venovať pozornosť aj detailom

Práca v 2-zmennej prevádzke:
- 9:40 hodinové pracovné zmeny plus 40 min prestávka 4 dni v týždni /ranná 6:00 - 16:20, nočná 19:40 - 6:00/

Ponúkame:
- pracovná zmluva na plný úväzok, trvalý pracovný pomer
- ubytovanie zabezpečené
- DOPRAVA do/z práce ZADARMO zmluvnou dopravou, v prípade individuálnej dopravy príspevok na dopravu 20€
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- moderné a technologicky inovatívne pracovné prostredie
- bezplatné právne poradenstvo
- stravné 5,30€ zamestnanec si hradí 1 Euro /v areáli jedáleň/ - dobíjanie kreditu na dochádzkovú kartu
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- prestávka počas zmeny: 40 min.
- celodenná starostlivosť koordinátora

Trasy zmluvnej dopravy:
- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

Priama registrácia:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
0908961969 - Náborová kancelária
0800500502 - Bezplatná linka

Ponúkaný plat

905 - 935 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda:
základ: trieda 1 - 905€ pracovník bez skúseností v automotive
základ: trieda 2 - 935€ pracovník so skúsenosťami v automotive
+ mesačný bonus 0-15 % /za dochádzku, kvalitu, objem výroby/
+ príplatky nočný, nadčas, víkend podľa Zákonníka práce..
Priemerná brutto mzda v rámci príplatkov 1136€ - 1173€

Benefity a ďalšie výhody

Týždenné zálohy vo výške 50€ po odpracovaní 1. týždňa.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno